תריס חשמלי

תריס חשמלי הוא הטרנד הפופולרי ביותר היום בישראל. את הבית? נמצאים בעיצומו של פרויקט בנייה? שימוש בתריסים חשמליים יעניק לכם פתרון פרקטי ועיצובי נהדר אשר מתאים גם לבתים פרטיים וגם למשרדים, כולם נהנים מהיתרונות והיופי של  התריסים החשמליים. ולא רק עבור חלונות, אלא גם עבור ויטרינות.

זה הוא תריס גלילה, אך לא מהסוג הכבד והמיושן כמו התריסים של המאה הקודמת. הוא תריס בעל עיצוב מודרני אשר עשוי מאלומיניום חזק ועמיד ונגלל בעזרת מנוע חשמלי אשר מעניק לכם נוחות מרבית. המנוע וציר הגלילה מוטמעים בתוך הקיר, דבר אשר מבטיח לכם פתרון אסתטי ופעולה שקטה.

את התריס החשמלי ניתן לפתוח בלחיצת כפתור, ואפילו לשלב אותו במערכות של בית חכם אשר מאפשרות לשלוט בו באמצעות אפליקציה. כך תוכלו לפתוח ולתת לאור להיכנס, או לעמעם את האורות כאשר תרצו לצפות בטלוויזיה, והכול מבלי לקום מהכיסא. תריס חשמלי מאפשר לכם לשלוט בצורה נוחה על עצמת האור. אתם יכולים לפתוח אותו בצורה חלקית או מלאה, בהתאם לצורך שלכם באותו הרגע. התריס החשמלי יעניק לכם שליטה באור הטבעי ופרטיות כאשר צריך.

סוגי תריסים חשמליים

ישנם סוגים שונים של תריסים חשמליים, מקובל לחלק אותם ל 3 סוגים מרכזיים המתאימים למטרות שונות:

תריס שלבים משוך עם מרווחי אור – תריס זה מאפשר לכם שליטה מעולה על האור הנכנס, בהתאם לצורך ולמצב הרוח. יש לכם את שני מצבי הקיצון בהם התריס פתוח לגמרי או סגור לגמרי; אך כמובן שגם ניתן לסגור את התריס באופן חלקי. אך המיוחד בתריס חשמלי נגלל מסוג זה הוא היכולת לסגור אותו תוך כדי שמירה על מרווחים המאפשרים לאור לחדור פנימה. בצורה זו תוכלו ליהנות גם מפרטיות וגם מרמה מסוימת של אור טבעי אשר נכנס לביתכם.

תריס שלבים משוך מחוזק –תריס זה עשוי מאלומיניום כבד יותר, הוא אמנם חלול, אך יש לו חוזק רב יותר וגם משקל כבד יותר (דורש מנוע מתאים). זהו תריס חשמלי אשר מתאים מאוד לדלתות ויטרינה גדולות; הוא מתאים לכל מקום בו התריס צריך למלא גם פונקציה בטיחותית ולהקשות על כניסה בלתי מורשית; הוא נפוץ בקומות קרקע.

תריסי אלומיניום/פוליאוריתן – אלו הם תריסים קלים העשויים משילוב של אלומיניום ופוליאוריתן מוקצף. היתרון של תריס המופעל על חשמל זה הוא מחירו הזול, אך הוא לא נחשב לחזק במיוחד. תריס זה אינו מספק הגנה נגד פריצה והוא יכול להתאים לחלונות קטנים ובינוניים במקומות בהם יש סורגים.

תריסים חשמליים זה אלומיקס

על מנת ליהנות מתריסים חשמליים, חשוב לבצע את התקנה אך ורק אצל חברת אלומיניום אשר יש לה עניין וניסיון בהתקנת תריסים חשמליים. חברת אלומיקס היא חברה בעלת ניסיון עשיר בכל עבודות האלומיניום והתקנת תריס חשמלי. אנו נבצע עבורכם התקנת תריס חשמלי בהתאמה אישית, בהתאם לסגנון העיצובי והשטח שצריך לכסות.