תיקון תריס חשמלי

בתים רבים בישראל, כמו גם משרדים ועסקים עברו לתריסים חשמליים. למעשה מעטים הם הפרויקטים החדשים אשר מלכתחילה אינם עושים שימוש בתריסים חשמלים.

תריס חשמלי מעניק לכם נוחות ותועלת רבה. ניתן לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור ואפילו שלט רחוק. אחד היתרונות הגדולים של תריס חשמלי, מלבד נוחות השליטה, הוא שניתן לגלול את התריסים כלפי מעלה וליהנות מאור טבעי בצורה מלאה, מבלי שמשהו יחסום את הנוף ואת זרימת האוויר. אך כמו כל דבר אחר, גם תריס חשמלי עשוי להתקלקל ואז יש צורך בשירות של תיקון תריס חשמלי.

חברת אלומיקס היא הכתובת עבורכם בכל מה שקשור לתריסים חשמליים. מתכנון והתקנה ועד תיקון של תריסים חשמליים. אנו מתקנים את כל סוגי התקלות במקצועיות ואחריות.

תקלות בתריסים חשמליים

לפני שנדבר על תקלות בתריסים חשמליים, חשוב להבהיר כמה דברים. כל סוג של תריס יכול לסבול מתקלות, אך ישנן תקלות אשר נגרמות בסבירות גבוהה יותר כתוצאה משימוש במתג לא איכותי, התקנה לקויה או שימוש לא נכון במוצר. לכן, כבר בעת התקנת התריס החשמלי חשוב שתעבדו עם חברה המנוסה בהתקנות מסוג זה והקפידו על שימוש נכון.

הבעיות אשר אתם עשויים לפגוש בתריס חשמלי הן: החלפת רצועה בתריס חשמלי; החלפת מנוע; החלפת שלבים; בעיות בנקודת העצירה; תיקון קפיצות וקרטועים בתנועת התריס; בעיות במתג ההפעלה והשליטה; תריס אשר נפל מהמתלים; מנוע חשמלי מקצר; נתק בין שלבי התריס. אלו הן תקלות השכיחות בתריסים חשמליים. 

תיקון תריס חשמלי עשוי להיות דבר מורכב והוא דורש אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים לצורך עבודה מסוג זה. תריס חשמלי משלב אלמנטים מכניים וחשמליים, וגם בעיות הקשורות למסגרות אלומיניום. לכן חשוב לעבוד עם חברה אשר יש לה את הניסיון הדרוש ואנשי המקצוע המתאימים על מנת לאתר את מקור התקלה; להחליף חלקים פגומים ולבצע את התיקון הנדרש אשר יחזיר את התריס לתפקוד תקין.

תחזוקה ושימוש נכון

אם התקנתם בביתכם תריס חשמלי, חשוב שתקפידו על התחזוקה הדרושה ושימוש נכון. המטרה היא לאפשר לתריס להאריך חיים מבלי להזדקק לשירות של תיקון תריס חשמלי.

 כבר בעת התקנת התריס החשמלי חשוב שהמתקינים יספקו לכם את המידע וההדרכה לגבי ניקוי, שימוש נכון ותחזוקה של התריס החשמלי. חשוב שתקפידו שלא יהיה שום מכשול פיזי בדרכו של התריס. ואם יש לכם ילדים בבית, כדאי שיהיה להם ברור שכפתור ההפעלה של התריס הוא אינו משחק.

חברת אלומיקס היא הכתובת שלכם לכל בעיה בתריס חשמלי. אנו מבצעים שירותי התקנה ותיקון תריס חשמלי כבר למעלה מ 10 שנים.  לקוחותינו נהנים מאיכות ושירות מעולה.

תיקון תריס חשמלי
תיקון תריס חשמלי