תיקון תריסים

התקלקל לכם התריס? נשברו שלבים בתריס או אולי תריס הגלילה שלכם תקוע. אם כך אתם צריכים שירות של תיקון תריסים

התריסים הם דבר חשוב מאוד ואנו יכולים למצוא אותם גם בבתים פרטיים וגם במשרדים. לתריסים שני תפקידים חשובים – הם מאפשרים לנו לשלוט בכמות האור הטבעי אשר נכנס לביתנו, כמו גם להעניק לנו פרטיות כאשר אנחנו רוצים בכך. 

יתכן שבשעות היום נרצה ליהנות משמש אביבית ולכן נפתח את התריסים לרווחה; יתכן שנרצה לצפות בטלוויזיה ונגיף מעט את התריסים על מנת שנוכל לראות בבירור את המרקע; אולי בשעות הלילה נרצה להגיף את התריסים על מנת ליהנות מפרטיות בתוך הבית. 

אך כאשר יש לנו תקלה בתריסים אנו לא יכולים ליהנות מהם כפי שאנו רוצים. הדבר פוגע באיכות החיים שלנו ולכן נרצה להזמין שירות של תיקון תריסים.

תריסים יכולים להינזק כתוצאה מתאונות שונות וכתוצאה מבלאי טבעי. אם יש לכם תריסי פלסטיק מיושנים הם בדרך כלל נפגעים מקרינת השמש, מתייבשים ונשברים בקלות, ולכן כדאי להעדיף תריסי אלומיניום אשר מחזיקים מעמד זמן רב יותר.

תיקון תריס גלילה

 בבתים רבים תוכלו למצוא תריס גלילה, חלקם חשמליים וחלקם ידניים. תריסי גלילה נותנים פתרון אסתטי ומאפשרים ליהנות מכמות אור מרבית, אך לצורך כך חשוב שיפעלו בצורה תקינה. 

אם יש לכם בעיות בציר הגלילה, תנועתם הופכת לקשה ואף בלתי אפשרית. במקרה שכזה אתם לא יכולים ליהנות מהתריס ויש להזמין תיקון תריס גלילה. אם יש בביתכם תריס גלילה ידני, הדורש תיקון, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולשדרג לתריס חשמלי.

בין אם יש לכם תריס גלילה ידני או חשמלי, בחברת אלומיקס תיהנו משירות תיקון תריסים מכל הסוגים. אנו מבצעים החלפת רצועה לתריס גלילה; החלפת שלבים בתריס; החלפת מנגנון קפיצי ,תיקון תקלות במנוע חשמלי וכל סוג אחר של תקלה אשר מפריעה לתפקוד התקין של התריס.

תיקון תריסי שלבים

בבתים רבים ישנם תריסי שלבים מהסוג אשר נע על מסילה ויש בהם ידית שליטה קטנה. תריסים מסוג זה יכולים לסבול ממספר סוגים של בעיות – אלו עלולות להיות בעיות בתנועת ההזזה, בעיות בשלבים, בעיות בידית השליטה וכו.

 אצלנו בחברת אלומיקס תקבלו שירות של תיקון תריסי שלבים. בין אם צריך להחליף שלבים, או לבצע תיקון מסוג אחר. אנו תמיד זמינים לתת שירות ולפתור כל בעיה על מנת להחזיר את התריסים שלכם לפעולה תקינה.

אצלנו בחברת אלומיקס תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין, שירות המתבסס על ניסיון של שנים, אנשי מקצוע מסורים ורמה גבוהה של אכפתיות. אנו נאפשר לכם לחזור במהירות ליהנות מהתריסים והכול במחירים משתלמים והקפדה על סטנדרטים מקצועיים.