תיקון חלונות

לכולנו יש חלונות בבית, למעשה בכל מבנה יש חלונות ואנו פוגשים אותם גם במשרדים ועסקים. החלונות הם חלק חשוב בביתנו, הם מאפשרים לאור טבעי להיכנס פנימה וגם לאוורר את הבית.

 אנחנו עושים שימוש בחלונות, פותחים וסוגרים בהתאם למזג האוויר ובהתאם לצרכים שלנו באותו הרגע. אבל איך שלא נסתכל על זה אנחנו עושים בהם שימוש שוטף. וכאשר יש בעיה בחלון, אנו זקוקים לשירות של תיקון חלונות.

הבעיות בחלונות יכולות להיות שונות, כפי שגם החלונות עצמם עשויים להיות שונים. אלו עלולות להיות בעיות קטנות אשר יוצרות חוסר נוחות בהפעלת החלון, ואלו יכולות להיות בעיות קריטיות אשר בכלל לא מאפשרות לנו להשתמש בחלון. 

השימוש בחלון אמור להיות קל ונוח, מהיר ופשוט, ללא הפרעות בתנועה וללא רעשי חריקה. כל בעיה אשר מפריעה לנו לשימוש החופשי בחלון, דורשת תיקון.

לפעמים הבעיה נראית לנו שולית, החלון לא נסגר טוב ונשאר איזה רווח קטן שאנחנו יכולים לחיות אותו. אך הרשו לי להזכיר לכם שחלון גם נועד לתת לכם בידוד. וכאשר החלון אינו נסגר טוב, גם אם מדובר ברוח קטנטן, הדבר עלול להשפיע לרעה על הוצאות החשמל שלכם עבור קירור או חימום הבית. לכן חשוב להזמין שירות של תיקון חלונות.

לפעמים יש לנו נטייה לדחות את הטיפול בבעיות. למשל יתכן שחלון ההזזה שיש לכם בבית דורש מלחמה כל פעם שרוצים לפתוח אותו; חודשים אתם מזניחים את זה ואפילו לא שמתם לב שלאט לאט הפסקתם להשתמש בחלון. 

בעיות בחלונות, גם אם הן נראות לכם קטנות, בסופו של דבר פוגעות בשגרת החיים שלכם וחווית המגורים ולכן עליהם להזמין שירותי  תיקון.

תקלות בחלונות הן לא רק עניין של נוחות בתפעול החלון. למשל בעיות בחלונות או במסילות עלולות להביא לחדירת מים הביתה כאשר יורד גשם. דבר אשר מוביל לבעיות של רטיבות, ואז בנוסף לתיקון חלונות תזדקקו לתיקון נזקי הרטיבות.

תיקון חלונות אלומיניום

בעוד לפני כמה עשורים עץ היה החומר בו השתמשנו לצורך הרכבת חלונות, כבר לפני זמן רב עברנו לשימוש באלומיניום. חומר זול; נוח לעבודה; עמיד מאוד ומגיע בצבעים שונים

האלומיניום הוא היום החומר הנפוץ ביותר בחלונות, ולכן כאשר אנו נזקקים לתיקון חלונות בדרך כלל אנו זקוקים לאנשי מקצוע מומחים בעבודות אלומיניום. ואם אין לכם חלון אלומיניום, אולי במקום להשקיע בתיקון חלונות, מוטב יהיה להשקיע בשדרוג החלון לאלומיניום.

חברת אלומיקס היא המומחית בעבודות אלומיניום. יש לנו מעל 10 שנים של ניסיון בתחום ואנו מבצעים תיקוני  אלומיניום מכל הסוגים, כמו גם את כל עבודות האלומיניום

אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין; אנו נגיע במהרה, נבצע עבודה מוקפדת ותוך זמן קצר תוכלו לחזור וליהנות מהחלון שלכם כפי שאתם רגילים.