חלונות אלומיניום

מתכננים שיפוץ ורוצים להחליף את החלונות המיושנים, בונים פרויקט חדש?

אלומיניום הוא חומר הגלם המוביל עבור חלונות. אנו יכולים למצוא חלונות אלומיניום בבתים פרטיים, בבנייני מגורים ומשרדים, בכל מקום עושים היום שימוש בחלונות אלומיניום מסוגים שונים ובעיצובים שונים.

אלומיניום מתאים מאוד לצורך שימוש עבור חלונות. יש לו עמידות גבוהה בפני כל תנאי מזג האוויר; הוא אינו מתחמצן בקלות; זוהי מתכת קלת משקל שאינה יוצרת קושי בתנועה ובתפעול; קל לעבוד איתו להתאימו לכל צורה וכל עיצוב, והוא יחסית זול.

חלונות אלומיניום בהתאמה אישית

בעזרת פרופיל אלומיניום ניתן לבנות חלון בהתאמה אישית לכל צורך ולכל מטרה. ניתן להתאים אותו לגודל הדרוש, הצבע הרצוי והסגנון המועדף. האלומיניום משתלב מצויין עם זכוכית,  ניתן להרכיב חלונות  בסגנונות שונים ועיצובים יוקרתיים. בעזרת האלומיניום ניתן לבנות ולהרכיב חלון הזזה עם או בלי כיס; חלון עם צירים ואפילו חלונות דרי קיפ שהם המילה האחרונה בתחום. למעשה בעזרת אלומיניום ניתן לתת מענה מושלם הכולל גם תריסי אלומיניום, תריסים חשמליים ומסגרות לרשת נגד יתושים.

ההתקנה של חלון אלומיניום  תאפשר לכם ליהנות מפתרון מעולה ועמיד לאורך שנים. לחלונות יש מראה יוקרתי בדיוק כפי שאתם מחפשים. השימוש באלומיניום בעל מראה יוקרתי הופך את החלון לפריט עיצובי מושלם אשר מדבר את אותה השפה העיצובית של כל הבית.

אלומיניום הוא חומר אשר משתלב מצויין עם עץ ובעזרתו ניתן לבנות חלונות  מעוצבים אשר יאפשרו לכם ליהנות מפרופיל עץ יפה ואסתטי בחלקו הפנימי של הבית, אלומיניום חזק ועמיד בצידו החיצוני. היכולת לשלב אלומיניום ועץ מגדילה את האפשרויות העיצוביות ומאפשרת לכם לתת פתרון לכל סגנון עיצובי.

עיצוב ופונקציונליות

כאשר אתם מחפשים חלונות  לביתכם, בוודאי שחשוב לכם העיצוב. אך לא נשכח שגם הפונקציונליות היא דבר חשוב בפני עצמו. לא משנה אם אלו חלונות הזזה אשר נעים על מסילה או חלונות אשר עובדים באמצעות צירים, חלונות  נמצאים בשימוש אינטנסיבי והם חייבים לאפשר תנועה חלקה ונוחה ללא הפרעות. מהבחינה הזו אלומיניום הוא חומר מושלם ובעל אמינות גבוה ועמידות לאורך זמן. אך סוד ההצלחה הוא לא רק בחומר, אלא גם בידע ובניסיון של מי שבונה ומתקין את החלון מאלומיניום. זוהי אמנות לשמה, לדעת כיצד להרכיב ולהתקין את החלון בצורה אשר תעניק לו את האסתטיות המושלמת וגם הפונקציונליות. התקנת חלון מאלומיניום היא עבודה למקצוענים. כאשר החלון מותקן על ידי מקצוענים, תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן הוא יעניק לכם בידוד מעולה וחווית שימוש מנצחת.

חברת אלומיקס מספקת פתרונות אלומיניום עבור חלונות, כמו גם כל צורך אחר, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ותוך כדי הקפדה על איכות והשירות הטוב ביותר. אם אתם מעוניינים בהתקנה אסתטית, חוזק ועמידות, אנחנו הכתובות עבורכם.