חלון בלגי

כאשר בונים בית חדש, או רוצים לשדרג את מראה הבית, החלונות הם אחד הפרטים החשובים בפרויקט. חלון טוב הוא חלון אשר משתלב בעיצוב בצורה כפולה: הוא גם צריך להיראות טוב, אך הוא גם צריך לאפשר לשלב את הנוף החיצוני כחלק מהאווירה בתוך הבית. ובמקביל לא נשכח שלחלון יש גם פונקציה חשובה, הוא מאפשר להכניס אוויר צח הביתה, או לבודד מפני מזג אוויר ורעש. חלון בלגי הוא אחת האפשרויות המקובלות היום בעיצוב הבית. זהו טרנד מוצלח ומוביל שבהחלט כדאי לכם לשקול.

חלונות בלגיים הם חלונות אלומיניום מעוצבים. הם גם מביאים לכם את המראה העיצובי המיוחד, וגם מתבססים על חומר גלם איכותי ומומלץ. חלוןאשר עשוי מאלומיניום הוא חלון בעל עמידות גבוהה מאוד בפני מזג האוויר. הייחוד של חלון בלגי הוא הנגיעה העיצובית המיוחדת שלו. בעוד בחלון אלומיניום רגיל אנו פוגשים רק מסגרת מסביב לזכוכית, והוא נקי במרכז, בחלון בלגי אנו עושים שימוש עיצובי במסגרת ושוברים את ה“שעמום“. בעזרת פרופילי אלומיניום אנו מחלקים את החלון לזגוגיות קטנות יותר בצורה אשר נותנת לחלון עומק עיצובי. כאשר זה נעשה מתוך מחשבה נכונה, אנו יכולים לקבל חלון מעוצב שאינו חוסם את הנוף המשתקף מהחלון, אך נותן לו ניחוח אירופאי.

חלון בלגי מאלומיניום

באופן מסורתי חלונות בלגיים הורכבו מברזל. באותם הימים באירופה הברזל הייתה המתכת הזמינה והמוכרת. היום עומד לרשותנו האלומיניום אשר מהווה תחליף טוב יותר לברזל, טוב יותר וזול יותר. בראש ובראשונה אפשר להזכיר שאלומיניום אינו מחליד כמו הברזל ואינו כבד כמו הברזל. כתוצאה מהתכונות הטבעיות של האלומיניום, אתם מקבלים חלון בלגי עמיד לאורך זמן אשר נזקק לתחזוקה מינימלית.

השימוש בפרופילי אלומיניום מאפשר להוזיל את העלויות מכיוון שניתן לייצר את החלון הבלגי בקלות מפרופילי אלומיניום וזכוכית. אין כאן צורך בחרשי ברזל או ריתוך. אלא חיתוך והרכבה. הכל מהיר יותר, יעיל יותר ולפיכך גם זול יותר.

חלונות בלגיים במבחר עיצובים

בזכות קלות העבודה עם אלומיניום, ניתן לייצר חלונות אלומיניום במבחר עיצובים המתאימים באופן אישי למידות ולדרישות העיצוביות של הפרויקט שלכם. כך ניתן לתת פתרון לכל לקוח, פרטי או עסקי, אשר רוצה חלונות מעוצבים, חזקים ושימושיים. אין שום מניעה לשלב את החלונות הבלגיים עם רשתות נגד יתושים ואפילו תריסים חשמליים. כך תוכלו ליהנות גם מעיצוב נהדר וגם מחלון פרקטי.

היכולת להעניק פתרון אישי לכל צורך כוללת גם את האפשרות לבנות חלונות העושים שימוש במנגנונים שונים. אלו יכולים להיות חלונות צירים, חלונות הזזה ואפילו חלונות דריי קיפ מתקדמים.

חלון בלגי הוא אינו מוצר אשר מגיע מאיזה מפעל בחו“ל, ולכן חשוב לבחור מתקין מנוסה. מי שמתקין עבורכם בעצם מייצר אותם בהתאמה אישית. אם אתם רוצים ליהנות מחלונות בלגיים יפים ואיכותיים, פנו לחברת אלומיקס