דלתות כניסה אלומיניום

האלומיניום היא מתכת מעולה אשר מתאימה למגוון מטרות. זוהי מתכת קלה לעבודה, מגיעה במבחר צבעים וסגנונות ואינה מחלידה.  דלתות אלומיניום הן אחד השימושים השכיחים אשר עושים שימוש נהדר בחומר גלם זה. דלתות אלומיניום נראות טוב והן יכולות להתאים למגוון שימושים ומטרות, גם לבית וגם למשרד, גם לשימוש פנימי וגם לשימוש חיצוני. האלומיניום הוא חומר קל לעבודה, מה שמאפשר בנייה קלה ומהירה של דלתות, בכל מידה ובכל סגנון שנדרש, ובו זמנית ליהנות מהיתרונות של אלומיניום אשר כוללים עמידות לאורך שנים.

מהו הסגנון שלכם, בית בעיצוב כפרי או אולי עיצוב תעשייתי, אולי תופתעו לדעת שדלתות אלומיניום יכולות להשתלב עם כל סוג של עיצוב.

דלתות אלומיניוםעיצוב ופרקטיקה

התקנת דלתות אלומיניום היא גם פרקטית וגם מעניקה מענה עיצובי מושלם. מהבחינה הפרקטית אתם נהנים מדלת חזקה מאוד, דלת אשר יכולה להתאים גם בתור דלת כניסה. יש לה עמידות בכל תנאי מזג האוויר. מבחינה עיצובית אתם נהנים מדלת אלומיניום אשר יכולה להגיע בצבעים שונים, כולל טקסטורות המדמות עץ. ניתן לשלב אותה בקלות עם זכוכית וגם עם עץ אמתי, ולבנות דלת כיד הדמיון, בהתאמה אישית לכל פרויקט ולכל קו עיצובי שבו תבחרו. דלתות האלומיניום שומרות על המראה המיוחד שלהן לאורך זמן והן דורשות תחזוקה מינימלית בלבד. למרות החוזק הרב של הדלת, היא אינה כבדה כמו דלתות אחרות, דבר אשר מקטין את הבלאי ובעיות הצירים.

דלתות אלומיניוםפתרון גם לדלתות פנים

תכונותיו של האלומיניום מאפשרות לנו להשתמש בו גם כאשר אנו זקוקים לפתרון עבור דלתות הפנים. אמנם דלתות פנים אינן חשופות לפגעי מזג האוויר כמו דלתות הכניסה, אך התכונות של האלומיניום אשר מאפשרות לנו להרכיב דלתות במבחר עיצובים, הופכות את האלומיניום לפתרון מושלם גם עבור דלתות הפנים של הבית. בזכות דלתות אלומיניום תוכלו ליהנות מדלתות חזקות, קלות משקל ועמידות בפני רטיבות.

דלתות הזזה – דלתות אלומיניום יכולות לשמש למטרות שונות, אלו יכולות להיות גם דלתות ויטרינה, בהן במקום צירים הן נעות על גבי מסילה. כך ניתן ליהנות מדלתות גדולות ושקופות אשר יכולות להתאים למרפסת או לגינה. דלתות ויטרינה מאלומיניום יאפשרו לכם ליהנות מכניסת אור ואוויר צח, אך גם תוכלו לסגור אותן במזג אוויר סוער וקר.

אלומיקס ייצור והתקנת מוצרי אלומיניום

אם אתם רוצים ליהנות מהיופי של דלתות אלומיניום, הפרקטיות והנוחות התפעולית, אתם מוזמנים לפנות לחברת אלומיקס. כאשר אתם בונים בית חדש או רוצים לחדש את מראה הדירה, אנו מתגייסים עבורכם עם פתרונות האלומיניום המתקדמים ביותר ודלתות אלומיניום בעיצוב מותאם וגימור איכותי, בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם ולסגנון העיצובי. לנו יש פתרון לכל חללי הבית, פתרון אשר יאפשר לכם ליהנות מאיכות ועמידות לאורך שנים.