אלומיקס אודות

חברת אלומיקס הוקמה לפני למעלה מעשר שנים, מתוך כוונה להביא לשוק הישראלי סטנדרטים חדשים של איכות בתחום עבודות האלומיניום. הצבנו לעצמנו כיעד לתת פתרון מלא לכל צורכי האלומיניום של הלקוחות – מהתכנון וההתקנה ועד שירותי תחזוקה ותיקונים.

 

אנו מבצעים את כל עבודות האלומיניום ובמעגל לקוחותינו תוכלו למצוא לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנו מציעים לכל פרויקט, קטן או גדול, פתרון בהתאמה אישית.

בעזרת השירותים של אלומיקס תוכלו ליהנות מפתרון אשר יענה על כל הצרכים שלכם. אנו מאפשרים לכם לקבל במקום אחד פתרון מקצועי הכולל דלתות אלומיניום, חלונות אלומיניום, ויטרינות, תריסי אלומיניום ותריסים חשמליים. היכולת לקבל את כל השירותים במקום אחד מסייעת מאוד לקידום פרויקטים בצורה מהירה ומביאה גם לחיסכון בעלויות.

 

חברת אלומיקס מתעסקת בעיצוב ומתן פתרונות מבוססי אלומיניום. אנו מסתכלים על המילה עיצוב במשמעות הרחבה, כלומר שילוב של מראה אסתטי, אך גם שימושיות. אנו שואפים להעניק ללקוחותינו עיצוב אשר יספק להם חווית מוצר ממנה יכולו ליהנות בכל עת. על מנת להבטיח זאת עלינו לבחור גם בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולהקפיד על עמידה בתקנים. את התוצאה אתם יכולים לראות בעצמכם במבחר פרויקטים מוצלחים אשר ביצענו בכל רחבי הארץ.

 

 

אלומיקסאיכות מבוססת טכנולוגיה

 

האיכות של חברת אלומיקס היא לא רק תוצאה של אכפתיות והקפדה על פרטים, היא נובעת גם מהטכנולוגיות שבהן אנו משתמשים. חברת אלומיקס היא מהראשונות לאמץ טכנולוגיות מחשוב מתקדמות ויישומן בטכנולוגיות הייצור. על מנת להשיג דיוק מרבי וייצור איכותי, אנו משתמשים בתכניות מחשב אשר שולטות על מכונות חיתוך מתקדמות. מפעלנו בנתניה הוא מפעל מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית והוא מעניק לנו את היכולות לתת מענה לכל פרויקט מאתגר ככל שיהיה.

אנו מאמינים במערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותינו, בין אם אלו קבלנים מרוצים אשר חוזרים שוב ושוב להשתמש בשירותינו, ובין אם אלו לקוחות פרטיים אשר התקינו חלונות אלומיניום, שדרגו לתריסים חשמליים או כל שירות אחר, והם ממשכים להיעזר בשירותינו.

 

חברת אלומיקס מעניקה שירות לאינספור לקוחות מרוצים באזור המרכז, מחדרה עד גדרה, לקוחות אשר זוכים בפתרון מותאם אישית ועמידות לאורך שנים ארוכות.

 

מתכננים לבנות? רוצים לחדש את מראה הבית? בין אם אלו ויטרינות דקורטיביות או תריסים חשמליים, נראה שאין היום פרויקט שאינו עושה שימוש בעבודות אלומיניום. דרשו להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שלנו בתחום זה. אצלנו תוכלו להזמין חלונות הזזה, חלונות בלגיים, ויטרינות, מקלחונים, תריסים חשמליים וכל פתרון אלומיניום שתרצו.